FACHOWE DORADZTWO


Myślisz o własnej instalacji fotowoltaicznej. Właściwie to myślisz o niej już od jakiegoś czasu. Czytasz w internecie, oglądasz filmy na YouTube...

Uświadamiasz sobie jakie to proste. Właściwie to zrobiłbyś taką instalacje sam, ale jak to bywa nie bardzo wiesz jak do tego się zabrać. Firma 3S System może ją dla Ciebie wykonać, ale takie rozwiązanie Cię nie zadowala.

Proponujemy fachowe doradztwo. Powiedz czego potrzebujesz, a powiemy Ci jak to zrobić.

Pomożemy zaprojektować instalacje. Powiemy jakie komponenty trzeba zakupić. Jaki rodzaj konstrukcji trzeba zastosować na dachu twojego domu. Jakich błędów trzeba uniknąć, aby instalacja zadziałała prawidłowo. Jakich dokumentów potrzebujesz do zakładu energetycznego.

Mało?

Doradca będzie również przy montażu instalacji. Pokaże twoim znajomym co i jak zrobić, żeby instalacja była zamontowana zgodnie z zasadami BHP i P-POŻ.

Dodatkowo istnieje możliwość udostępnienia specjalistycznych narzędzi, niezbędnych w procesie prawidłowego wykonania instalacji fotowoltaicznej. Nic tak nie cieszy jak, darmowy prąd z instalacji na własnym dachu, a instalacja zrobiona do tego własnoręcznie - BEZCENNE.