Jaka instalacja fotowoltaiczna będzie najlepsza dla nas?

Jesteśmy zdecydowani, już wiemy dlaczego chcemy założyć własną instalacje fotowoltaiczną. Jaka instalacja fotowoltaiczna będzie najlepsza dla nas?

Pierwsze co musimy wiedzieć to; Czy w ogóle mamy warunki do jej założenia? Gdzie możemy ją zamontować? Dach domu, może garażu, a może na gruncie, koło domu, albo kilkadziesiąt metrów dalej. Ważne; miejsce na instalacje fotowoltaiczną powinno być możliwie długo wystawione na działanie promieni słonecznych.

Najlepszy kierunek ekspozycji instalacji fotowoltaicznej, to południe. Kolejne pytanie to nasze potrzeby. Ile obecnie zużywamy energii rocznie? Ile planujemy jej zużywać w przyszłości? Czy ilość domowników się nie zmieni, a może planujemy powiększyć rodzinę? Może planujemy remont i zmianę sposobu ogrzewania domu? Odpowiedź na te pytania, pozwoli nam zaplanować wielkość i lokalizację instalacji. Aby znaleźć odpowiedź na wszystkie te pytania, najlepiej spotkać się z przedstawicielem firmy, który po rozmowie z nami, będzie potrafił odpowiedzieć na wszystkie pojawiające się pytania.

Zapraszamy do kontaktu tel: 601 810 783 działamy na terenie całego województwa łódzkiego (Łódź i okolice).